G-SHOCK

CASIO G-SHOCK – tai ypatingi vyriški laikrodžiai, skirti ekstremaliam nešiojimui. Jei paprastą, klasikinį laikrodį rekomenduojama nusiimti nuo rankos prieš užsiimant intensyviu sportu ar fiziniu darbu, tai G-SHOCK serijos laikrodį galima drąsiai palikti ant riešo. Mat jo smūgiams atspari korpuso konstrukcija patikimai saugo laikrodžio mechanizmą nuo smūgių ir vibracijos. Korpuso rėmelis saugo įgilintą stikliuką nuo sudužimo ar subraižymo. G-SHOCK laikrodžiai puikiai tinka ir vandens sporto mėgėjams – 200M (20Bar) atsparumas vandeniui užtikrina, kad laikrodžio mechanizmas išliks sausas ne tik plaukiojant, bet ir nardant.

CASIO G-SHOCK laikrodžių serija buvo pradėta gaminti 1983m. G-SHOCK laikrodžių išradėjas – japonas inžinierius p. Kikuo Ibe, CASIO kompanijoje dirbantis ir dabar. Ypatingą atsparumą smūgiams jam pavyko pasiekti laikrodžio mechanizmą įdedant į dvigubą korpusą. Tarp vidinio ir išorinio G-SHOCK laikrodžio korpusų dedama speciali amortizuojanti medžiaga. Ji taip gerai sugeria smūgius, kad ant kieto pagrindo padėjus 3cm storio tokios medžiagos lakštą ir iš 1m aukščio paleidus laisvai kristi nevirtą (žalią) kiaušinį jis atšoka nesudužęs.

Per daugiau nei 30 gyvavimo metų G-SHOCK laikrodžiai nuolat tobulėjo. Dabartiniuose G-SHOCK modeliuose galima rasti ir TOUGH SOLAR – saulės akumuliatorių – technologiją, ir WAVE CEPTOR – radijo bangomis valdomo laiko rodymo technologiją. Taip pat kai kuriuose modeliuose įmontuoti įvairūs davikliai, matuojantys atmosferos slėgį, aukštį, temperatūrą bei magnetinę šiaurę, ir viską parodantys laikrodžio ekrane. Neseniai pasirodė ir G-SHOCK modelis, kurio laiko rodymą kontroliuoja ne tik radijo bangos, bet ir palydovų signalai. Taigi, G-SHOCK laikrodžiai – tikrai verti savo moto: ABSOLUTE TOUGHNESS (Absoliutus kietumas).